آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

کنسرت گروه تیرِنگ «با ما دمی...» برگزار می‌شود

کنسرت گروه تیرِنگ «با ما دمی…» برگزار می‌شود

کنسرت گروه موسیقی تیرِنگ با عنوان «با ما دمی…» به خوانندگی «امیر اثنی عشری» و آهنگسازی «کوروش شاهانی» سه شنبه پنجم اردیبهشت ماه ساعت بیست و یک در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، امیر اثنی عشری خواننده موسیقی ایرانی در خصوص جزئیات این کنسرت گفت: «کنسرت «با ما دمی» که پنجم اردیبهشت ماه در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود در دو بخش بیات ترک و سه گاه اجرا می شود. که در قسمت بیات ترک دو تصنیف قدیمی با تنظیم تازه و یک تصنیف نیز از ساخته های هنرمند گرامی آقای شاهانی اجرا می شود. در قسمت دوم نیز غیر از اجرای پیش سود و دو تصنیف یک قطعه رنگ نیز اجرا خواهد شد. به علاوه از طرف دیگر در هر دو قسمت بیات ترک و سه گاه آوازهایی نیز به اشتراک قطعات به اجرا در خواهد آمد.»

ایشان در خصوص عضو های گروه تیرِنگ اضافه کرد: «در این کنسرت کوروش شاهانی با اسم نوازنده سنتور و سرپرست، هوشمند عبادی نوازنده نی، محسن دیلم صالحی نوازنده عود، خشایار شاهانی نوازنده تمبک حضور خواهند داشت.»

علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت این کنسرت به سایت تیوال مراجعه نمایند.

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   «شهرام میرجلالی» میهمان ویژه نوزدهمین شب آواز ایرانی خواهد بود