آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

کنسرت گروه «آرون» آنلاین و رایگان پخش می‌شود

کنسرت گروه موسیقی «آرون» آنلاین و رایگان اجرا میشود

کنسرت گروه «آرون» که به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، به روش زنده نیز از روش سامانه کنسرت آنلاین حام برای مخاطبان پخش خواهد شد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی گروه موسیقی «آرون» به سرپرستی حجت دهباشی روز ۲۲ فروردین‌ماه ساعت ۲۱ در تالار اندیشه عرصه هنری برای اجرای قطعات آلبوم «حتی به روزگاران» به روی صحنه می‌رود.

این اجرا به روش مستقیم و زنده از روش سامانه کنسرت آنلاین «حام» پخش خواهد شد که تماشای این اجرا به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) برای مخاطبان رایگان خواهد بود.

در یک لحظه با اجرای صحنه‌ای گروه «آرون» آلبوم این گروه نیز به اسم «حتی به روزگاران» که از تازه‌های تولید مرکز موسیقی عرصه هنری است، معرفی می‌شود. گروه «آرون» قطعاتی از آلبوم «حتی به روزگاران» را برای بار نخست در این برنامه اجرا خواهد نمود.

آلبوم موسیقی «حتی به روزگاران» با تنظیم و آهنگ‌سازی سلمان هاشمی و با صدای حجت دهباشی شامل ۸ قطعه موسیقی با شعرهایی از مولوی، دکتر محمدرضا شفیعی کدکنی، فریدون مشیری و محمد قهرمان است. این آلبوم پاسداشت شعر و موسیقی استان خراسان است.

نوازنده‌های این گروه عبارت اند از: علی مداح (کمانچه و ویلن)، سلمان هاشمی( پیانو)، امیررضا کاردار تهران (دف و کاخن)، آرمان پارسیان (گیتار)، رامین میلانی (سنتور)، امید ناگهانی (تنبک)، نفیسه سادات امین طباطبایی (فلوت و نی) به خوانندگی و سرپرستی گروه حجت دهباشی که در این کنسرت قطعاتی از آلبوم «حتی به روزگاران» را اجرا می کنند.

اجرای صحنه‌ای گروه موسیقی «آرون»‌ روز ۲۲ فروردین ماه ساعت ۲۱ به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی در تالار اندیشه عرصه هنری برگزار می شود و به روش زنده از روش سامانه کنسرت‌ آنلاین به آدرس www.e-haam.ir پخش خواهد شد.

هم اینک بخوانید:   حنجره «حامد همایون» بیمه شد

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع