آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

کنسرت «کاوه یغمایی» در شهر تهران برگزار می‌شود

کنسرت «کاوه یغمایی» در شهر تهران برگزار می‌شود

کاوه یغمایی

کنسرت موسیقی «کاوه یغمایی»، با رپرتواری از آلبوم های قبلی و قطعاتی تازه، بعد از گذشت یکسال، در شهر تهران بروی صحنه می رود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «کاوه یغمایی»، بعد از اجرای کنسرتش در مرداد ماه سال قبلی که طی دو شب و بعد از قریب به ۱۰ سال در «سالن میلاد کنفرانس بین المللی» تهران اتفاق می افتاد، این دفعه نیز در تدارک شبی موسیقایی و ویژه، برای هواداران خود می باشد که شامل گلچینی از سه آلبوم آخر پخش شده به علاوه از طرف دیگر قطعاتی تازه از ساخته هایش خواهد بود.

در کنسرت در مقابل یغمایی، نیلوفر فرزندشاد (کیبورد)، ساتگین یغمایی (کیبورد و کرال)، بابک ریاحی پور (گیتارباس)، مسعود همایونی (گیتار الکتریک) و نیما حمیدی (درامز)، با اسم نوازنده حضور خواهند داشت و احتمال حضور شاهرخ ایزدخواه (گیتار الکتریک) نیز که از دوستان قدیمی و هم دوره دانشگاه یغمایی است، می باشد.

صدابرداری این اجرا، از قبیل اجرای قبلی بر عهده شهرام شعرباف خواهد بود و با این تفاضیل حضور شعرباف همراه با دو عضو اصلی گروهش یعنی «بابک ریاحی‌پور» و «شاهرخ ایزدخواه» از «اوهام»، بعد از سالها رقم خواهد خورد.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که تاریخ دقیق و جزئیات بیشتر کنسرت آتی «کاوه یغمایی» متعاقباَ گفته خواهد شد.

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   دومین آلبوم مستقل «سیامک خواهانی» پخش شد