آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

کنسرت «کاوه دولت‌نیا» برگزار می‌شود

کنسرت «کاوه دولت‌نیا» برگزار خواهد شد

کنسرت «کاوه دولت‌نیا»، طی دو تاریخ از خرداد و تیر ماه ۱۳۹۶ در مؤسسه خیریه «رعد» «فرهنگسرای نیاوران» به اجرا در می آید.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «کاوه دولت نیا»، تاریخ یکشنبه ۲۱ خرداد ماه سال جاری، اجرایی را در مؤسسه خیریه «رعد» برگزار می کند و بعد از آن شامگاه دوشنبه ۱۹ تیر ماه، تازه ترین اجرای آلبوم «گل مرداب» را با تغییراتی تازه و در شکل ۱۰ قطعه از این آلبوم و سه تک آهنگ، در «فرهنگسرای نیاوران» بروی صحنه خواهد برد.

دولت‌نیا، اولین آلبوم رسمی خود یعنی «گل مرداب» را سال قبلی به انتشار رسانده و در اولین اجرای زنده خود با استقبال شایسته ای از جانب مخاطبان مواجه شد و این امر منجر به تمدید آن اجراها گردید. ایشان تا به امروز کنسرتهایش را در «برج آزادی» و «ایوان شمس»، بروی صحنه برده است و سومین کنسرت خود را نیز در «فرهنگسرای نیاوران» برگزار خواهد نمود.

احسان یوسف‌بیک (کیبورد و پیانو)، مجید امیری (گیتار الکتریک)، محمد محمدلو (گیتارباس) و شهرام نادری (درامز) در کنسرت پیش رو، همراه دولت‌نیا خواهند بود. به علاوه از طرف دیگر پیش بینی می شود، «همایون مجد زاده» سرپرست گروه «کهت‌مَیان» و نوازنده گیتار سولو در آلبوم «گل مرداب»، ایشان را در سه قطعه «لب خاموش»، «ترک شیرازی» و «حسرت» همراهی کند.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که تازه ترین اجرای آلبوم «گل مرداب» از «کاوه دولت نیا»، ساعت ۲۱ از تاریخ ۱۹ تیر ماه سال جاری، در «فرهنگسرای نیاوران» بروی صحنه می رود و علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت آن به سایت www.iranconcert.com مراجعه نمایند.

هم اینک بخوانید:   مهران مديری و مهيار عليزاده قطعه «يارتويی» را به زنده ياد «عارف لرستانی» تقديم كردند

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع