آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

کنسرت - نمایش «سی» تمدید شد

کنسرت – نمایش «سی» تمدید شد

نشست برنامه موسیقایی-نمایشی «سی» با حضور همایون شجریان

کنسرت – نمایش «سی» با حضور «همایون شجریان» و «سهراب پورناظری» برای روزهای ۲۰ و ۲۲ مرداد ماه تمدید شد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» و با استناد به گفته روابط عمومی برنامه «سی»، این برنامه از پانزدهم مرداد در سری‌ فرهنگی و هنری سعدآباد روی صحنه می‌رود. «سی» کاری از همایون شجریان و سهراب پورناظری است که با استناد به سه جریان از جریان‌های شاهنامه – زال و رودابه، رستم و اسفندیار و رستم و سهراب- با نویسندگی نغمه ثمینی، کارگردانی اصغر دشتی و دراماتورژی امیرحسین ماحوزی ساخته شده است.

این کنسرت- نمایش تلاشی است برای بازسازی هویت ملی که با تکیه بر مسئله فرهنگ، هنر و اندیشه ایرانی با حضور چندین عدد از چهره‌های موسیقی، نمایش و به علاوه از طرف دیگر انیمیشن روی صحنه می‌رود. «سی» با نگاه حال حاضر سه جریانِ نامه‌ی باستان را روایت می‌کند.

این برنامه به تهیه‌کنندگی موسسه‌ دل‌آواز و بارانا و با همراهی کمپانی سامسونگ برگزار می‌شود و مخاطبان قادر اند بلیت‌های این کنسرت- نمایش را از ساعت ۱۶ امروز از سایت ایران کنسرت به آدرس www.iranconcert.com تهیه کنند.

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   جشن زاد روز استاد «پرویز مشکاتیان» برگزار می‌شود