آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

پیگیری اجراهای «بنیامین بهادری» در آمریکا

پیگیری اجراهای «بنیامین بهادری» در آمریکا

بنیامین بهادری

«بنیامین بهادری»، خواننده مشهور موسیقی پاپ کشورمان که در شروع سال تازه به آمریکا سفر کرده بود، بازهم به اجرا کنسرت در خارج از ایران سرگرم بوده و تا مدتی به ایران باز نمی گردد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، بهادری از ۲۵ ۲۵ مارچ سال جاری، اجرای نوروزی خود را که «شب فرشتگان» اسم داشت، در شهر «سن‌خوزه» بروی صحنه برد.

این خواننده قبل از آن نیز در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۵ در همین شهر به اجرای کنسرت پرداخته بود و قرار بر این بود که بعد از اتمام آن کنسرت به کشور باز گردد. با اینحال حال با پخش پستی در صفحه اینستاگرام شخصی اش مطرح نموده است که اجراهای دیگری هم در آن کشور خواهد داشت. آتلانتا و چند شهر از لوس آنجلس با استناد به اظهارات این خواننده میزبان کنسرتهای ایشان خواهد بود.

به علاوه از طرف دیگر بنیامین بهادری در پست واپسین خود، خبر از انجام یک سری برنامه های تازه داده که جزئیات دقیق و بیشتر آنها را در آتی بازگو خواهد نمود و از دیگر برنامه هایش، اشاره هایی نیز به اجرا کنسرتهایی با قطعاتی تازه و متنوع در سال ۲۰۱۸ با یک تور بزرگ در شهرهای مختلف ینگه‌ دنیا و کانادا کرده است.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که بهادری، همزمان با نوروز امسال قطعه «تو که عید منی» را پخش و در معرض مخاطبین قرار داد با اینحال هنوز خبری پیرامون تازه ترین آلبومش اطلاع رسانی نشده است.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   میزبانی ۲۴ شهر از ۵۸ کنسرت در شکل ۱۰۲ اجرا