آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

پیش فروش آلبوم موسیقی «عطار» آغاز شد

پیش فروش اینترنی آلبوم موسیقی جذاب «عطار» آغاز شد

پیش فروش آلبوم موسیقی «عطار»، تازه ترین اثر به آهنگسازی «آرش کامور» و با صدای «وحید تاج»، از روش سایت «بیپ تونز» شروع شد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم «عطار» در هفته آتی همزمان با روز جهانی عطار به وسیله نشر جوان معرفی به بازار موسیقی خواهد شد. قبل از این آرش کامور آلبوم‌هایی با صدای وحید تاج، محمد معتمدی و سالار عقیلی پخش کرده بود و اکنون برای تازه ترین تجربه خود هم کاری مجددی با وحید تاج داشته است. موسیقی این آلبوم از هفت وادی عطار سود گرفته و اشعار نیز به فراخور مقام طلب تا فنا از دیوان غزلیات انتخاب شده اند. به گفته آرش کامور، موسیقی ساخته شده در این اثر گاه به بیان ارکسترال می رسد و گاه بداهه هایی با تکیه بر موسیقی ایران. قطعات این آلبوم نیز از آواز اصفهان شروع و به ابزار نوا ختم می شود.

شهر نیشابور چهره‌های برجسته فرهنگی و هنری بسیاری دارد و می‌توان عطار را از بزرگترین این مفاخر دانست. آلبوم «عطار» ماحصل دستاوردهای هنری آرش کامور است که ادای دینی به زادگاهش می‌باشد و این هنرمند تمام تلاش خود را برای اشاعه اندیشه جهانی عطار داشته است.

در این اثر پیانوی شایان شکرآبی و سازهای زهی که میثم مروستی، آتنا اشتیاقی و علیرضا دریایی نواخته‌اند را همراه با باغلامای نوید مثمر، تار آذری حسین عطاپور، دودوک حسین قاسم‌زاده و عود مریم خدابخش خواهیم شنید. نوازندگان کوبه‌ای نیز حسین رضایی نیا، درشن آنند، حامد حبیب‌پور، شایان ریاحی و سهیل اله‌دادیان بوده‌اند. گفتن این مسئله در اینجا نیاز است مراسم معرفی این آلبوم با حضور هنرمندان آن و اجرای قطعاتی از این اثر در روز دوشنبه بیست و هشتم فروردین ماه در سالن رودکی شهر تهران برگزار خواهد شد.

هم اینک بخوانید:   خدمات رسانی «وحید تاج» و «کیوان ساکت» از زنان سرپرست خانوار

علاقمندان می توانند جهت پیش خرید آلبوم «عطار»، به سایت «بیپ تونز beeptunes.com» مراجعه نموده و این اثر را بصورت قانونی و آنلاین تهیه کنند.

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع