آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

پدیده جوان‌ و تازه‌کار موسیقی پاپ اولین بار روی صحنه رفت | گزارش تصویری «موسیقی ایرانیان»

پدیده جوان‌ و تازه‌کار موسیقی پاپ اولین بار روی صحنه رفت | گزارش تصویری «موسیقی ایرانیان»

بهنام بانی

«بهنام بانی» خواننده جوان‌ و تازه‌کار موسیقی پاپ کشورمان، بعد از یک رکوردشکنی باورنکردنی در فروش بلیت کنسرت‌هایش، برای بار نخست به روش به نمایش گذاشته شد.

بانی که چند ماهی است با پخش چند تک آهنگ شاد به شهرت مخصوصی به اشتراک جوانان علاقه‌مند موسیقی رسیده، شامگاه ۲۱ مردادماه طی دو سانس در سالن میلاد کنفرانس بین‌المللی تهران به رهبری ارکستر «حامد برادران» به اجرای قطعات پرطرفدارش از قبیل «چی بگم»، «من یه دیوونم»، «همه دنیام»، «عاشقم کرده»، «اخماتو وا کن»، «علافه ویژه» و قطعه تازه تر «بسمه» پرداخت.

عضو های ارکستر این خواننده جوان به رهبری و سرپرستی حامد برادران را علیرضا ثنایی، میلاد جوزی، علیرضا الیاسوند، اکبر شهریاری، هومن آزما، صالح کیوان، احسان رنجور، کیان دارات و هادی جداری تشکیل می‌دهند.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که کنسرت بهنام بانی به تهیه‌کنندگی موسسه آوای فروهر به مدیریت محمد حاتم پور برگزار می‌شود و این خواننده پیشتر ۲۵، ۲۶، ۲۸ و ۲۹ مردادماه نیز روی صحنه خواهد رفت.

پیشتر قادر اید عکسهای سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» (عکاس: مرضیه امیری) از این کنسرت را مشاهده نمایید.

 

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   «سیامک عباسی» بعد از شش ماه در پایتخت به نمایش گذاشته شد