آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

«محسن یگانه» در شب تولدش غافلگیر شد | گزارش تصویری

«محسن یگانه» در شب تولدش حیرت زده شد | گزارش تصویری

کنسرت محسن یگانه

بعد از کنسرت موفق محسن یگانه در آلمان که چندی قبلً در سه شهر این کشور برگزار شد، خواننده خواننده آلبوم پرطرفدار «رگ خواب» با استقبال از کنسرت‌هایش درتهران رو‌به‌رو شده و شب قبلی تازه ترین اجرای خود را بعد از دو بار تمدید روی صحنه برد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» و با استناد به گفته هنرآنلاین، در لحظه پخش تیزر کمپانی فرهنگی هنری «آوای فروهر»، با پخش عکس ها موزیک ویدئوی «بهت قول میدم» هواداران یگانه با ترغیب و همخوانی این قطعه‌ی پرطرفدار انرژی جذابی به سالن بخشیدند که این انرژی با پخش نماهنگی از قطعه‌ی تازه پخش شده “پا به پای تو” نیز، بیشتر از قبل شد.

نوازنده‌ها با ترغیب مردم روی صحنه آمدند و بالاخره‌ای خواننده با شادترین قطعه از آلبوم‌ «حباب»، یعنی «هوایی شدی» کنسرت خود را شروع کرد.

مانند دیگر کنسرت‌های این خواننده‌ی مطرح اجرا با یک قطعه‌ موفق و ریتمیک شروع شد که جو سالن را برای یک شب خاطره‌انگیز بیشتر تکمیل می‌کرد.

نکته‌ مثبتی که که چند سال است در کنسرت‌های یگانه قابل مشاهده است، میکس کردن چندین عدد از کارهای پرطرفدار ایشان در شکل یک قطعه است که دلیل بالا رفتن تعداد کارهای اجرا شده از ایشان در هر کنسرت می‌شود.

ترغیب هواداران یگانه با شروع آهنگی با محیط هاوس ادامه پیدا کرد و “نباشی” که پای ثابت اجراهای این خواننده است همراه با ارکسترش اجرا شد.

“بهت قول میدم” که از پرطرفدار‌ترین کارهای یگانه است، شور و هیجان عجیبی را به سالن بخشید و ایشان به مردم گفت: اگر خوب همراهی کنید قول می‌دهم که از نو این کار را اجرا کنیم.

کنسرت محسن یگانه

یگانه در اواسط کنسرت بطور کلی حیرت زده شد. درست در انتهای قطعه و آمادگی برای قطعه بعدی ناگهان گروه ارکستر شروع به نواختن قطعه “تولدت مبارک” کرد و به موازات، در نمایشگر های داخل سالن نیز با نوشته‌هایی تولد ایشان تبریک گفته شد. یگانه از شدت غافلگیری برای چند دقیقه با تعجب و با این وجود ذوق زدگی سکوت کرده و به اطراف نگاه می‌کرد.

هم اینک بخوانید:   اولین کنسرت «هومن موسوی» برگزار شد

یگانه برای مردم از “سکوت” خواند با اینحال هوادارانش با بلندترین صدا ایشان را در اجرای این آهنگ همراهی کردند و ثابت کردند که این قطعه هنوز هم برای مردم دوست داشتنی و پرطرفدار است.

این کنسرت طی شش سئانس و سه شب، به تهیه کنندگی برادران حاتم پور و به همت کمپانی فرهنگی هنری “آوای فروهر” برگزار شد.

باور کنم، علاقه مندم، هوایی شدی، اینجا جای تو نیست، دو راهی، هیچکی نمی‌تونه بفهمه، نرو، کویر، رگ خواب، چقدر دیر، درکم کن، بهت قول می‌دم، نشکن دلمو، آخه دل من و نباشی” قطعاتی بودند که به وسیله یگانه اجرا شدند.

میلاد پورقوه (کیبورد)، سعید علیرضایی (گیتار بأس)، شایان مجیدی (گیتار الکتریک)، وحید عویدی (گیتار)، محمدرضا زارعی (ویلون)، محمد زرنوش (کلارینت)، وحید قاسمی (پرکاشن) و رادین رفیع زاده (درامز) عضو های گروه ارکستر یگانه در این اجرا بودند.

پیشتر قادر اید عکسهای سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» (عکاس: مروارید ابراهیمی) از کنسرت بیست و دوم اردیبهشت محسن یگانه را مشاهده نمایید.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع