آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

«سی» تمديد شد | موسیقی ایرانیان

«سی» تمدید شد | موسیقی ایرانیان

کنسرت نمایش سی

کنسرت – نمایش «سی» کاری از همایون شجریان و سهراب پورناظری برای هفت شب دیگر تمدید شد.

این برنامه که در این شب ها با اجرا در محیط باز کاخ سعدآباد با استقبال کم مانند مخاطبان رو به رو است، برای شب‌های چهارم، یازدهم، دوازدهم، سیزدهم، چهاردهم، پانزدهم و شانزدهم شهریورماه تمدید شد.

علاقمندان برای حضود در این اجرا می توانند از امروز (٢۴ مردادماه) به سایت «ایران کنسرت» و به علاوه از طرف دیگر سایت «می ر سی» مراجعه و بلیت تهیه کنند.

کنسرت – نمایش «سی» با خوانندگی همایون شجریان و آهنگسازی سهراب پورناظری، نوشته نغمه ثمینی و با کارگردانی علی اصغر دشتی با استناد به سه جریان از جریان‌های شاهنامه – زال و رودابه، رستم و اسنفندیار و رستم و سهراب- است که از ۱۶ مرداد ماه در سری فرهنگی-تاریخی سعدآباد روی صحنه رفته است. مدیریت این برنامه را تهمورس پورناظری بر عهده دارد. این نمایش با تلاش برای بازسازی هویت ملی و با حضور چندین عدد از چهره‌های موسیقی، نمایش و به علاوه از طرف دیگر انیمیشن روی صحنه رفته و هرشب میزبان نزدیک به چهار هزار مخاطب هنر دوست است.

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   آلبوم «اکنون چرا» از «ناصر مسعودی» پخش شد