آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

دومین آلبوم مستقل «سیامک خواهانی» منتشر شد

دومین آلبوم مستقل «سیامک خواهانی» پخش شد

دومین آلبوم مستقل «سیامک خواهانی» با عنوان «فریاد آرامش»، از جانب مؤسسه فرهنگی و هنری «نوخسروانی باربد»، پخش شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از سایت «بیپ تونز»، بصورت آنلاین و قانونی تهیه کرد.

«فریاد آرامش» اسم اثری از «سیامک خواهانی»، در فضایی از موسیقی پاپ ایرانی که مشتمل بر ۱۳ قطعه بعناوین «قصه دل»، «رقص شکوفه ها»، «تلنگر»، «کلید»، «پلک»، «شب پاییزی»، «شب برفی»، «…»، «تهاجم»، «غبار»، «رویای گمشده»، «ضربان» و «اخطار باد»، می باشد.

تنظیم قطعات ساخته شده این اثر را «نینف امیرخاص»، «شهاب حسینی» و «علی اسماعیلی» بر عهده داشته اند و «آرش سعیدی»، «فرزاد فخرالدینی»، «آیدین نظمی»، «سیامک خواهانی»، «پیمان جوانمرد»، «نینف امیرخاص»، «فیروز ویسانلو» و «علی اسماعیلی»، با اسم نوازنده در این آلبوم به هنرنمایی پرداخته اند.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که خواهانی یکی از عضو های اصلی گروه موسیقی آریان بوده و در فیلم «سنتوری» ساخته داریوش مهرجویی نیز با اسم یکی از بازیگران اصلی، حضور داشته است.

آلبوم موسیقی پاپ ایرانی «فریاد آرامش» اثر «سیامک خواهانی»، از جانب مؤسسه فرهنگی و هنری «نوخسروانی باربد»، روانه مارکت موسیقی کشور شد و علاقمندان می توانند جهت تهیه ورژن اورجینال آن به مراکز مشهور فروش در مارکت موسیقی مراجعه نمایند. به علاوه از طرف دیگر خرید و دانلود قانونی این اثر از روش سایت «بیپ تونز beeptunes.com»، امکان پذیر می باشد.

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   «میثم ابراهیمی» در تهران کنسرت برگزار می‌کند