آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

«حامد همایون» تیتراژ برنامه رمضانی «دعوت» را خواند

«حامد همایون» تیتراژ برنامه رمضانی «دعوت» را خواند

کنسرت حامد همایون

«حامد همایون» خواننده موسیقی پاپ با اسم خواننده تیتراژ برنامه «دعوت» شبکه اول سیما در روزهای ماه مبارک رمضان معرفی شد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، سری تازه برنامه «دعوت» در ماه رمضان امسال از شبکه یک با رویکردی دارای اختلاف و با محتوایی تازه روی آنتن می‌رود. نیما کرمی و زینب زارع مجری برنامه هستند.

پیش‌تولید برنامه «دعوت» به تهیه کنندگی مجتبی کشاورز مدتی است که شروع شده و در آن سعی شده نگاه متفاوتی به ماه مبارک رمضان شود. بستر اصلی «دعوت» روی حال خوب با خدا بودن و محیط شادی مومنین در ماه مبارک رمضان بنا شده است و در آن تلاش می‌شود که حال خوب تقرب به در گاه خداوند به تصویر کشیده شود.

«دعوت» امسال از مضامین اصلی خود را به در معرض بودن خانواده اختصاص داده است و سعی داشته به نقش ماه رمضان در گرد هم آوردن عضو های خانواده اشاره داشته باشد.

مهیار مهرآذر جانشین تهیه و مدیریت عملیات این برنامه است و سردبیری آن نیز بر عهده نگار حسینی است و مهدی رحمتی با اسم فرضیه پرداز گروه محتوایی در برنامه حضور دارد. امین نظری هم در مقام مدیر تولید با برنامه هم کاری می‌کنند. پیمان قانع نیز امسال غیر از دیزاین و اجرای دکور برنامه «ماه عسل» شبکه سه سیما، دیزاین و اجرای دکور این برنامه در شبکه یک را نیز عهده دار است.

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   کنسرت زیبای گروه «آبرون» بزودی برگزار خواهد شد