آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

تازه ترین اثر «هژیر مهرافروز» دیجیتالی منتشر شد

تازه ترین اثر «هژیر مهرافروز» دیجیتالی پخش شد

آلبوم «آمده ام که سر نهم» به آهنگسازی و خوانندگی «هژیر مهرافروز» از روش سایت «بیپ تونز» به روش دیجیتالی پخش و در معرض مخاطبین موسیقی ایران قرار گرفت.

این اثر، سری‌ای است از بهترین کارهای «هژیر مهرافروز» که به گفته خود وی بسیاری از آنها تا اینجای کار به خوبی شنیده نشده و یا به دست مخاطبین نرسیده‌اند. هدف از انتشار این سری توزیع تازه و منسجم کارهای این هنرمند است.

«هژیر مهرافروز» از سن پنج سالگی به یادگیری موسیقی پرداخته است،وی مشوق اصلی خود را خانواده‌اش می‌داند و در این راه پیوسته از لطف و رهنمودهای دایی خود مرحوم «سیدخلیل محشر نژاد» سود برده است. موسیقی مهرافروز با مخاطب رابطه نزدیکی برقرار می‌کند و از عنصر های ایرانی به نحوی موثر سود می‌برد. سبکش نوع مخصوصی از موسیقی تلفیقی است که با حفظ چهارچوب‌های کلاسیک موسیقی ایرانی؛ از عنصر های پاپ نیز به خوبی سود می‌برد و برای مخاطب دلنشین است. مضمون بیشتر اشعار کارهایش عرفانی است و عنوان هوشمندانه عنوانی خوب برای انتخاب‌ اشعار این هنرمند است. هم کاری و رابطه عمیق و دوستانه با «عباس زرونده» شاعر توانا، گواهی دیگر بر این مدعاست.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که علاقمندان قادر اند ورژن اصلی و دیجیتال آلبوم موسیقی «آمده‌ ام که سر نهم» را با مراجعه به سایت بیپ‌تونز beeptunes.com تهیه و دریافت نمایند. در ضمن به ده نفر از اولین خریداران این آلبوم سری‌ای نفیس از کارهای مهرافروز همراه با امضا و دستخط این هنرمند اهدا خواهد شد.

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   «مهیار علیزاده» به گروه انتخاب «هزارصدا» توصیه هم کاری داد