آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

نخستین آلبوم «رام» به صورت آنلاین رونمایی می‌شود

اولین آلبوم «رام» به روش آنلاین معرفی می‌شود

اولین آلبوم موسیقی رسمی «رام» با عنوان «تا هزار و نمی‌دونم چند»، مطابق با وعده قبلی و بعد از مدت‌ها انتظار مخاطبان ایشان، روز شنبه ۱۶ اردیبهشت‌ماه با خدمات رسانی اپ «چارخونه» کمپانی ایرانسل به روش آنلاین معرفی می‌شود.

با استناد به برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته، برنامه ریزی شده است این آلبوم به شیوه‌ای دارای اختلاف معرفی و در مارکت پخش شود؛ آلبوم «تا هزار و نمی‌دونم چند»، قبل از انتشار و پخش فیزیکی، در ابتدا به روش آنلاین و انحصاراً از روش اپ «چارخونه» قابل تهیه خواهد بود و بعد از آن در دیگر فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین توزیع خواهد شد. رام با اشاره به گسترش فرهنگ دیجتال بیان می کند: «این ایام موسیقی و فیلم در ایران هم شبیه دیگر کشورها، به هر میزان بیشتر از روش مجازی و آنلاین توزیع و پخش می‌‌شود که ضمن حفاظت از محیط زیست، برای مردم هم نتایج ارزشمندی را رقم می‌زند. از آنجاییکه می‌تواند به شکل ارزان‌تر و ساده تر و در یک لحظه در تمام نقاط دنیا ممکن باشد. ما هم تصمیم گرفته‌ایم مانند همراهانمان که در این نگاه در صدر هستند، در ترویج این فرهنگ سهمی داشته باشیم.»

این آلبوم که در سبک پاپ-راک تهیه شده، بعد از سه سال حضور از نو رام در ایران، تازه‌ترین تجربه موسیقی ایشان شمرده می‌شود که بیش از یازده سال است در صحنه هنر ایران، حضوری اکتیو دارد. آلبوم «تا هزار و نمی‌دونم چند» که به وسیله نشر «نوفه» پخش خواهد شد، شامل ۸ قطعه است که قبل از این قطعه «فراموشی» به روش تک قطعه از آن پخش شده است. امروز نیز قطعه «سقوط» از این آلبوم با اسم هدیه رام به هوادارانش پخش می‌شود و در معرض عموم خواهد بود. رام بیان می کند: «قطعه سقوط هم، مانند عمده آهنگ‌های آلبوم، برآمده از آزمایشات و حس وحالی است که در این سه سال داشته‌ام؛ روایتی شخصی از حال و هوای خودم و هم‌نسلانم. در ضمن گمان می نمایم نماینده خوبی هم برای معرفی محیط این آلبوم‌ باشد.»

هم اینک بخوانید:   شب خاطره بازی «فریدون آسرایی» و طرفدارانش با عشق یعنی و گل هیاهو | گزارش متنی و تصویری «موسیقی ایرانیان»

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع