آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

آلبوم «باران» با صدای «میلاد مهرآوا» منتشر می‌شود

آلبوم «باران» با صدای «میلاد مهرآوا» پخش می‌شود

«میلاد مهرآوا» هنرمند عرصه ی موسیقی اولین آلبوم رسمی خود را بعد از اخذ تمام مجوزهای ضروری روانه مارکت موسیقی کشور می‌کند.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، میلاد مهرآوا که سالهای فراوانی در عرصه‌ی موسیقی در کشور فعالیت حرفه‌ای داشته، اولین آلبوم رسمی خود را با اسم «باران» روانه ی مارکت موسیقی کشور خواهد نمود.

اولین آلبوم رسمی میلاد مهرآوا«باران» اسم گذاری شده که کلیه مجوزهای ضروری برای انتشار را اخذ کرده و بزودی روانه ی مارکت موسیقی کشور خواهد شد.

میلاد مهرآوا در گفتگو با خبرنگار ما پیرامون‌ی اولین آلبوم مستقل خود در عرصه‌ی موسیقی گفت: «بیش از ده سال است که فعالیت حرفه ای در عرصه ی موسیقی دارم و سابقه ی هم کاری با ارکستر سمفونیک تهران و صدا و سیما را داشته ام و کارهای فراوانی را نیز با اسم آهنگساز و تنظیم کننده ساخته‌ام. آلبوم باران اولین فعالیت رسمی و مستقل من است که تمام سعی من تولید آثاری با کیفیت بالا بوده است.»

مهرآوا پیرامون اولین البوم رسمی خود نیز گفت :«آلبوم باران با ۹ قطعه ،امسال پخش می‌شود. اولین تک آهنگ و موزیک فایل تصویری این آلبوم به اسم «باران» اماده شده است و با اسم اولین اثر در دست نشریهها قرار گرفته تا در دست دوستداران موسیقی قرار بگیرد. آهنگسازی این اثر را خودم و تنظیم و نوازندگی پیانو را احمد میرمعصومی ،موزیسین خوب و با اخلاق و از دوستان نزدیکم انجام داده است. برنامه ریزی شده است قطعات این آلبوم به روش جداگانه و تک تک با فواصل زمانی ۲ ماه پخش شود و در اخر به روش آلبوم در دست دوستداران موسیقی قرار بگیرد.»

هم اینک بخوانید:   تیتراژ ویژه شب های قدر «ماه عسل» پخش شد | دانلود

مهندس مصطفی نعمتی تهیه کنندگی این آلبوم را بر عهده دارد و بزودی تیزر و پوستر این اثر پخش خواهد شد.

پیشتر قادر اید «باران»  (به شماره مجوز ۰۰۵۴۵/ق/۹۶/۰۲ از دفتر موسیقی وزارت ارشاد – شماره ثبت ۱۸۱۴۷ کتابخانه ملی ایران) با صدای میلاد مهرآوا را بهمراه موزیک فایل تصویری این اثر، بشنوید، مشاهده نمائید و دانلود کنید.

+دانلود «باران»

آنلاین بشنوید:

http://musiceiranian.ir/images/news-pic/2017/06/Baran.mp3

 

+دانلود موزیک ویدئوی «باران»

آنلاین مشاهده نمائید:

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع