آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

آلبوم «حالا چرا» از «ناصر مسعودی» منتشر شد

آلبوم «اکنون چرا» از «ناصر مسعودی» پخش شد

تازه ترین اثر با صدای «ناصر مسعودی» مشهور به بلبل گیلان و تنظیم «مجید درخشانی» با عنوان «اکنون چرا»، از جانب مؤسسه فرهنگی هنری «پرده هنر موسیقی» پخش و روانه مارکت موسیقی شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از سایت «بیپ تونز»، بصورت قانونی تهیه و دانلود کرد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم «اکنون چرا» که از بیپ تونز در معرض است، پنج قطعه به اسم های «اکنون چرا»، «مرغ دل»، «آواز اصفهان»، «عاشق شده ام» و «دریا (گیلکی)» دارد که در ژانر موسیقی سنتی ساخته و پرداخته شده و «ناصر مسعودی» پیشکسوت و خواننده مشهور گیلانی، قطعات آنرا اجرا کرده است.

قطعات این آلبوم بر سروده هایی از شاعران کهن و معاصر به اجرا در آمده است که شاهوعندلیبی (نی)، امین گلستانی و آرش سعیدیان (عود)، علیرضا دریایی (ویولن، ویولا و کمانچه)، وصال صالحیان (سنتور)، حمید بهروزی‌نیا و عبدالرضا جلالی (تار)، آرش سعیدیان (سازهای کوبه‌ای) و نیلوفر محسنی (تنبک)، مهرداد ناصحی و فائضه کامیاب (همخوانان) به هنرنمایی پرداخته اند. به علاوه از طرف دیگر علیرضا نکولعل، مدیریت صدا و میکس و نفیسه افشاری، مدیریت اجرایی این اثر را بر عهده داشته اند.

«ناصر مسعودی» قدیمی‌ترین خواننده اشعار گیلکی در قید حیات است که از ایشان کارهای ماندگاری چون میرزا کوچک‌خان (چقدر جنگلا خوسی)، کوراشیم و بنفشه گل تا اینجای کار پخش شده‌است.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که آلبوم «اکنون چرا»، تازه ترین اثر با صدای «ناصر مسعودی» و تنظیم «مجید درخشانی»، از جانب مؤسسه فرهنگی هنری «پرده هنر موسیقی»، پخش شده و علاقمندان می توانند ورژن اصلی این آلبوم را از مراکز مشهور فروش در مارکت روز موسیقی تهیه و یا بصورت دیجیتال و قانونی از روش سایت «بیپ تونز beeptunes.com» تهیه نمایند.

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   آلبوم «فروغ» با صدای «علیرضا قربانی» پخش شد